انگلیسی برای اهداف خاص


انگلیسی برای اهداف خاص English for Specific Purposes

 
 
جهان امروز با وجود شبکه های اجتماعی گسترده نظیر Facebook, Instagram,Telegram,… روز به روز به اجتماعی کوچکتر تبدیل شده و نیاز ما را به درک متقابل و پیشرفت همه جانبه در میان جهانیان فارغ از نوع فرهنگ و زیانشان پررنگ تر می سازد.
جهت تبادل عقاید و اطلاعات و درک متقابل، و به دنبال آن موفقیت و پیشرفت در عرصه های مختلف از جمله تجارت، نیازمند یک زبان واحد هستیم که با یادگیری زبان انگلیسی تا حدی این نیاز مرتفع می گردد و به همین دلیل است که افراد به عنوان زبان بین المللی به دنبال راه های مفید و در عین حال کوتاه، جهت کسب مهارت های حرفه ای و آکادمیک در رشته های تخصصی می باشند.
از آنجا که برقراری ارتباط با دیگر کشورها برای تجارت و یا پیشرفت و تبادل نظر در رشته های مختلف مثل پزشکی، وکالت، مهندسی ... علاوه بر دانستن زبان انگلیسی عمومی در حد متوسط، نیازمند اولا دانستن نکات و اصطلاحات به کار رفته در آن رشته تخصصی، و به دنبال آن آموختن فنون و تکنیک های مکالمه، نامه نگاری، فنون مذاکره و کلیشه های رایج در ارتباطات بین الملل است، لذا دانستن زبان تخصصی آن رشته خاص، یکی از ضروریات دنیای امروز می باشد.
در موسسه زبان های خارجی دانا ما با تشخیص و تحلیل نیازهای رشته تخصصی شما، راهتان را برای ورود به دنیای تجارت و تکنولوژی امروز، با ارائه دوره های زیر هموار ساخته ایم. یکی از اصلی ترین و مهمترین وظیفه های مدرس در طول این دوره، تشخیص نقاط ضعف داوطلب و تلاش برای برطرف نمودن آن ها و تمرکز بر روی نقاط قوت آن هاست. داوطلبین باید به نحوی استفاده از مهارت ها و خلاقیت ها را جهت موفقیت در این دوره یاد بگیرند.